| Mihaela_2326 a întrebat:

Hello TPU :* am si eu o problema. e un baiat la mine in liceu care ma place si il plac da problema este ca el umbla cu mai multe fete si le pupa asa cum a facut si cu mine. l bal m-a sarutat si a doua zii ma obligat sa il pup, mie chiar imi place de el da nu stiu ce sa fac si mai e un baiat care asta sta cu fetele maxim o saptamana laughing deci numai de din astia dau laughing si faza e ca il plac si pe el si el ma place iar in fiecare pauza m ia in brate si ma pupa deci nu stiu ce sa fac, si cu care sa raman, da mai e o varianta, poate cel cu care sta cu fetele maxim o saptamana poate cu mine va fi altcev. chiar nu stiu ce sa fac plss help :X:*:*

3 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Pey esti la liceu, relatiile astea nu tin mult ( in cele mai multe cazuri) mai mult relatiile astea sunt de distractie. Depinde baietii de genu asta nu stau mult cu fetele si o sa te faca geloasa. Asa ca eu in locul tau as fi desteapta si as incerca sa ii fac eu gelosi sau mai bine zis sa nu fac tot ce imi spun ei sa fiu mai retrasa nu gata sa sar pe ei si sa ma bag in vorba atunci cand trebuie pentru ca asa vor intelege ca esti o fata desteapta cu capul pe umeri si decat sa stea cu o gloata de admiratoare sa le zicem laughing eu cred ca te-ar alege pe tine si ar incerca sa te descopere.
Dar cum ti-am zis in cazul de fata amandoi te-ar face geloasa, eu l-as alege pe cel care sta mai mult cu o fata ( intr-o relatie), depinde si de cine crezi tu ca se potriveste cu tine. Si daca chiar nu dureaza mult atunci fi cu amandoi, inati cu ala mai dragut ca pe urma sa nu regreti, daca nu s-o putea sa fii si cu celalalt.
SUCCES :*

| Dreamin a răspuns:

Aala care sta cu fetele o saptama cauta pzdwinking asa ca ferestet de el daca nu vrei sa suferi

| Andreea_5313 a răspuns:

Mai bine lasa-l, nu vezi ce bou e ca umbla cu toate?
Vrea si el sa fie "macho"de aia se da el asa...
Zici ca te place? Mai gandeste-te.Asemenea baieti vor numa sa te... stii tu.
Fii puternica. Unul ca el nu te merita. Pun pariu ca esti o fata draguta si stai linistita o sa gasesti un baiat la locul lui(daca mai exista asa ceva)
Totusi, e alegerea ta!
Bafta!