| Mady24365768 a întrebat:

Hello TPU.
Am si eu o problema.
Prietenul meu s-a despartiit de mine, si nici nu vorbeste cu mine v-am mai spuse.
Eu acum stau mai mult cu prietenul lui..Defapt se tine el dupa mine.
Si fostul meu iubit ii spune prietenei mele, ca este gelos
Credetii ca ma mai iubeste sau zice la vrajeala?
Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Alisa04 a răspuns:

Te iubeste...adica daca prietenul lui se tine dupa tine..probabil ca el la pus sa te traga de limba... daca nu te iubea iti da-i seama ca nu ii zicea prietenei tale ca e gelos big grin Asa ca indeparteaza-te de prietenul tau si apropriete de el :X Bafta :* Funita? big grin

| Mady24365768 explică (pentru Alisa04):

Mersi mult :*

| Alisa04 a răspuns (pentru Mady24365768):

:* fundita? big grin