| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! As vrea si eu sa imi fac freza ceva in gen cum are Neymar... uitati aici un link cu freza :D http://www.google.ro/......tp?/imgres imi puteti spune si mie cum pot face sa imi stea asa, sau cum sa il fac...dar fara raspunsuri gen: du-te cu poza la frizerie :D Funda pentru cel mai bun raspuns :D

si ma gandesc ca trebuie sa am parul mai mare ca sa il pot face si la spate nu?:D

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

◆ Păi, în primul rând, trebuie să fi ras (ca în poză) pe de-o parte și pe de-alta.
În mijlocul capului, ca să ai creastă, trebuie să-ți faci țepi cu gel. (gelul costă în jur de 15-20 de lei).

| Winners10 a răspuns (pentru Andarock):

Si ma gandesc ca trebuie sa am parul mai mare ca sa il pot face si la spate nu?big grin

| Andarock a răspuns (pentru Winners10):

Da, corect. happy

| DenisBoss333 a răspuns:

Pai e foarte simplu trebuie sa te tunzi pe o parte iar mijlocul il lasi sa creasca, il dai cu gel si il lasi sa creasca.
Cam asta ar fi tot.
Succes big grin