| TuttiFruti a întrebat:

Hello TPU! As vrea si niste statusuri gen:Cand te uiti in trecut si ma vezi zambind fumos Iti dai seama ca ai fost prost!
Multumesc anticipat!love struck
Fundita love struck kiss

Răspuns Câştigător
| anaMARIA a răspuns:

Da` pe asta mica n-o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea.O arde nemotivat si se p**a pe grija ta !
Daca le dai prea multa atentie esti o zdrean*a . Ia atitudine,fetito, si scuipa-i in fata winking
Vorbele n-au valoare.Stiu ca indiferenta doare.Nu te ascult,n-am nevoie de povesti,plec,iti intorc spatele si te las sa vorbesti chatterbox
Lasa-ma cu alea alea, vine altul si tu VALEAAA !
M-ai pierdut si nu mi-ai dat de ales.A venit altul acum,mult mai bun BINENTELES.Cu fata asta vrei tu sa te iubesc? Asta e singurul lucru la care ma gandesc laughing
In suflet cu mine,de mana cu ea.Ai curaj sa-mi spui ca nu-ti plange inima?
Esti sters si derulat de la cap.Timpul care ti-a fost acordat,a expirat !
Ne-am indragostit ca dracu,Tu de mine,Eu de altu
Tu o sa-ti gasesti pe alta ca sa uiti.Eu o sa-mi bat joc de altul ca sa-mi aduc aminte
Te doare cand vezi ca nu-mi mai pasa Si spun mereu "Nu mai conteaza,lasa"
Tine de tine pe unde umblii si cu cine.Nu te astept.Zi-mi cand trebuie sa ajungi ca sa stiu cand sa plec
Nu ma uit in urma ! Trecutul ramane trecut.Unde am scuipat nu mai pup,Las pe altele sa linga !
Minti ieftin si prOst iti Stiu replicile p d rost ce urmeaza sa Spui iti zic eu dinainte mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte.Am fost si vOi ramane aceeaSi fata cuminte cu ganduri rele in minte!
Baieti ca tine gasesc peste tot,poti sa pleci ma doare-n cot.Pa pa Ramai cu bine ! Vezi ca intreaba cur*ele de tine
Esti un scump,dar ieftin la vrajeala.Esti frumos,dar doar pe dinafara.Lasa ca merge si asa,dar Nu Cu Mine.Cu altcineva.
De ceva timp e si la mine cum e vorba aia "Mortii cu mortii si vii cu vii".Asa ca eu sunt cu vii mei,iar el cu mortii lui.
Nu incerca sa minti cum ca ea e doar o oarecare,Cand ei stiu ca amintirea ei inca te doare.Stiu ca din partea ta femeile pot pleca,ca au fost multe-n patul tau dar nu si in inima ta.
Toti sunteti in stare sa ma cuceriti,putini sunteti in stare sa ma pastrati langa voi.
Ai fost barbatul visurilor mele Nu stiam de ce am visat urat atata vreme laughing
Arzi de nerabdare sa apar,Daca arzi de nerabdare Arzi de tot macar
Nu ma judeca prea tare Ca nu esti in stare Sa ma ti langa tine Si iti da EROARE.N-o sa-ti spun "Mai stai!" E tarziu Bye Bye
Chiar daca nu e rasul meu si nu ma pot abtine,rad pentru ca e de ras cand ma uit la tine.
Esti patetic si tu stii Nu mai cred in jucarii Tu mereu crezi ca pun botu,hai c-o faci pe idiotu
♥Nu faci nimic.Ai impresia ca eu stau sa te astept.Dar defapt eu ma indepartez incet.Te uiti atent,ma privesti cu regret,asupra mea nu vei mai avea nici un efect♥
Si realizez ca pot.Sa uit tot.Ca si cum n`ar fi existat deloc...Intorc privirea peste umar,intalnesc un altu` in drum.poate am pierdut ce aveam.pentru altceva mai bun
Degeaba o sa vii sa plangi in fata mea,daca nu ai plans cand trebuia.
Nu ma crezi in stare ?Nici o problema ,nu ma cred nici eu !De aia fereste-te de ziua in care o sa prind tupeu!
Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut,tu esti OK
Crezi Ca Ma Faci Geloasa?Nu Fraieree!Nu Ma Intereseaza Oricum Te Doare Inima Cand Te Uiti La Poza Mea Asa Ca Ai Grija De Nasoala Ta! Te PuPa Amica TA!
te-am scos din vise si din amintiri!Suntem ce`ai vrut u...DOAR 2 STRAINI
Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat !
Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna
Pe baietii de astazi sa-i culegi cu sacu Si frumos impachetati sa-i trimiti la dracu.
Eu iti spun tu nu intelegi[] Tu vrei sa ramai Eu vreau sa pleci[] Nu`ti vine sa crezi ca s`a terminat ?!Ai fost doar un capriciu.Si ti-am demonstrat [] Ce odata ma incalzea.Acum ma lasa Rece!
Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste
E destul cat am avut rabdare,Nu-ti permit eu tie sa-mi calci viata-n picioare,Ai pierdut tot ce-ai avut candva.Nu regret,ca n-am ce regreta.
Hahaha Foarte frumosss ! Treci prin fata mea cu tar*a ta.Miraculoss :o straight face Dar si periculos Nu te gandesti oare Ca odata si odata tot iti vei cere iertare? Unde va fi orgoliul tau de baiat mare ?
Acum du-te ! Fa ce vrei ! Dar sa nu mai ai tupeu sa privesti in ochii mei
Nu trece minut fara sa zambesc.Chiar credeai ca o sa te opresc?Nu ai vrut sa fi langa mine,Foarte bine !
Acum regreti si tu si eu insa eu mai putin,caci acum un alt baiat pe drum de mana tin.El m-a facut sa uit.sa sper,sa cred in vise,Ceea ce tu mi-ai interzis mi-a deschis porti inchise.
Ce-am iubit acum o luna numai face nici cat o gumalaughing
Tie iti trebuia o sclava,o sa ti-o caut maine,Genul de fata dresata ca un caine
Cu indiferenta ta m-ai facut mai tare,Acum nu-ti convine Dar incet incet calc pe urmele tale Si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare.
Si ce crezi?NU-mi pasa nici de tine nici de ea.Esti chiar jegos daca ai ales asa
N-o sa mai vezi una ca mine.Si daca vezi nu-i pentru tine.
Toti seamana cu tine si tu semeni cu oricine,deci gasesc oricand 2o ca tine.
Umblai cu mine Stateam mereu impreuna Imi spuneai ca ma iubesti Haha ce gluma buna
Iti dau un singur mesaj de adio,plin de bucurie si-ti doresc sa ai parte de tot ce mi-ai facut tu mie.
Stai Unde Iti Este Tie Mai Bine Stai Acolo Langa Cine Te Iubeste Cu Adevarat Ca Eu Atunci In Ras Te-am Luat
She`s got a smile on her face and a fuck you atitude because from this day on she`s living life for herself
Daca aveam atunci mintea de acum,nu pe tine te-as fi ales,sincer iti spun
TzI-aI pIeRdUt DiN fArMeC,iAr Eu Am DeVeNiT pReA rEce,cA sA mAi PoT sPuNe Ca EsTy DoAr O pAsA pRoAsTa Care ViNe ShI tReCe
Nu te respect.Ai un ambalaj frumos dar continutul e infect
Stiu ca nu te mai am si nu-mi pare bine,dar mai bine ma impac cu ideea decat cu tine
Nu poti sa-ti bati joc,nu mai ai de cine Caci vorbele tale surde nu mai ajung de mult la mine
Te astept sa vi,tu nu vii.hmm imi pare rau.Dar nu-i panica Daca nu vii tu,vine altu-n locul tau
Let's pretend we never met.I'll go out and find another you
Aude ce vrea,intelege numai ce-i convine,oftica-te ca nu o doare de tine!
Chiαr nu ma intereseaza de tine si de persoana ta.O sα fiu mereu αceeαsi fαtα care face ce vrea
Esti ca o cola.la inceput ai fost bun,dar pe urma ti s-a terminat acidul.si sincer,de la cola mi se face rau asa ca raman cu sucul meu de portocale.
Ultimul meu cuvant pe cuvant e o directa.Ramai tu si cu tine faceti o pereche perfecta
Acum vreau sa te prefaci ca nu poti sa vorbesti prea mult
iar eu am sa ma prefac de azi ca nu pot sa te aud
Niciodata nu am sa mai plang.Niciodata nu am sa mai plec capul.Decat un inger sechestrat Mai bine Du-te Dracu' !
Cand ea iti cersea iubirea,tu iti baTeai jOc,ai vruT s-O amagesTi,ai distrus-O,insa ea a rezisTaT.Te lOvesTe acoLo unde te dOare,razbunaRea e tOt ce vrea,si o s-O ai,dar ai rabdare!
Mi-am deschis agenda la capitolul Ex.Tu esti cap de lista la minciuni cu TE IUBESC.Ai avut sansa ta,de-ajuns cu bla bla bla Trimiti mesaje cu povesti in care NU mai cred
Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand
si acum la sfarsit,te rog pentru mine fa ceva.Dispari dracu odata din viata mea
si vreau sa uit.rup pozele,pierd visele,astazi ma rup de toate.eu numai cred minciunile,tradarile sa le iert nu se poate.
Nu te mai ruga de mine,degeaba speri! Nu te mai uita la mine, degeaba vrei! S-a terminat de mult. nu mai e ca la-nceput! Am inghitit prea mult si a venit timpul sa scuip!
Prostita de iluzii si cuvinte false gen "Te iubesc", comportament copilaresc asta a fost un test.
Vrei sa ma vezi in lesa mereu,stii bine ca nu exista lesa pentru gatul meu !
Si toti prietenii imi spun mai bine sa-mi vad de drum sa nu privesc deloc in urma mea.de la capat o iau DAR ACUM STIU CE VREAU !
Nu-mi lipseste nimic in viata asta,deci nu mai cedez pentru nimeni.Nu las de la mine decat atunci cand stiu ca o sa-mi fie mie bine! happy
Să şti că am crezut că te-am pierdut,dar mi-am dat seama că nu pot pierde ceva ce nu am avut .
Nu te bucura niciodata ca ejti pe locul 1.riscul este mare cand esti atat de aproape de 0
Nici nu`mi lipsesti.nici nu mi`e dor sa te`aud.de azi in kolo vrei nu vrei n`o sa`tzi raspund laughing

3 răspunsuri:
| ExpoLOGO a răspuns:

Nu stiu exact ce te intereseaza, dar eu aici am gasit o lista destul de mare http://yahoo-check.info/statusuri/ Succes!:)

Probabil ca sunt si cele mai multe, deci o sa primesc si fundita;)

| Alecswtza a răspuns:

Sus paharul sampania sa curga pentru toate fetele care stiu sa fac fraierii sa planga laughing

Spune-i stop cand te streseaza explica`i ca exagereaza nu intelege? abereaza? spune-i PA si se calmeaza laughing

Stars are shining, Roses are red, You will sleep, Under my bed big grin

Ce crezi mah ca ma faci geloasa? Nu fraiere nu ma intereseaza. Nu'mi pasa nici de tine nici de eA. Esti chiar prost daca crezi asa.

Nu Ma Crezi In Stare? Nicio Problema, Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!". Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!". Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!"

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Si eu! Nu`mi Spune PA... E Replica Mea.

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

Zambesc. Imi aprind Tigarea. Te privesc. Spun ca pLec, Tu`mi zici " Te iubesc ". Nu te mai ruga de mine, Degeaba speri. Chiar daca ne impacam. N`o sa mai fiu pRoasta de ieri!

Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat!

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata,Iubesc Dar Urasc Iubirea…. Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…

Niciodata nu e prea tarziu! Toate trebuie` sa le incerci, incearca`le pe viu! Cand toti se prefac, ridica doar degetu` mijlociu smug

| Dywtzza a răspuns:

Era frumos...dar asta e. U ai gresit. Ai fost un prost.Nu ai apreciat.o...baga.ti unghia in gat. Uite si u ce fata ai pierdut!
Te iubea fraiere. Chiar te.a iubit candva.Priveste.o acum dar stai departe, ca ea nu te mai vrtea. Nu are acum nevoie de regrete si tot ce isi doreste e sa poata sa te uite.
E asa schimbata. exact asa cum tu ai zis ca nu o sa fie niciodatawinking
Uita.te si u la ea! nu vezi ca s.a schimbat in bine de cand nu mai e cu tine?
Te.a adorat mult prea mult. Acum nu mai e asa.Stii ea are un vocabular prea cult pentru mintea ta.
Priveste dar nu atinge. A fost a ta...acum e a altuia.
Nu pleca urechea la spusele lui. Stie ca a gresit si te vrea inapoi. Dar tu.fii fata isteata. Nu il mai ierta ca iar te va insela.
Nu te mai uita la mine acum.E prea tarziu sa te intorci din drum.Sti ceva? eu acum sunt fericita pot ca nu am fost cu tine decat o clipa.
Iti spun adio acum si te las in drum.Am suferit prea mult ca sa te iert si acum.
Ai fost pentru mine o parte din rai. Esti, vei ramane si erai!
e mult prea trist ce se intampla acum. Dar asta e! fiecare pe alt drum.
E prea fericita. Abia acum si.a gasit sufletul pereche.
Ascult cum inima imi bate atunci cand te intalnesc. stiu cand nu.mi gasesc cuvintele atunci cand te intalnesc.

Te.amm pupat.aste imi vin in minte acum.:*:*:*