| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Buna:* as vrea si eu statusuri gen:"Tee uiTi Ca fraieru`n TrecuT.Si`ti Dai Seama ce`ai pierDuT.cand ma vezi ZamBinD frumos, iti Dai Seama ca eSti prOsT 8-\}. n`ai StiuT Sa ma Ti lanGa Tne Si acum Nu prea`ti cOnvine"

mersi moolllt...si dau fundita:Xnormal:*

2 răspunsuri:
| Sandy_7384 a răspuns:

Pai intra pe google si dai cautare status sau tot pe google cauta sts.ro acolo ai de toate eu am compus un uite til dau...plz fundita :
"In roua ma scald pentru tine,
in inima mea exista iubire,
Dar in tine a existat ceva?" funditza...plzz:*

| cristinutzzaa_5116 a răspuns:

Acum tu plangi.Eu rad! Te Cred pe Cuvant Cand te aud spunand Ca:"NiCi eu nu`s un sfant."Asa e! Ce sa-i faci? Asta`i firea! Doar nu credeai Ca in viata te inseala doar privirea? •