| CameliaMaria2001 a întrebat:

Hello TPU!
Ce inseamna daca un baiat se uita la tine mai mereu,cand trece pe langa tine zambeste sau isi aranjeaza parul,si iti spune ca ai ochii frumosi.
Era cu un prieten vorbeau si parca se uitau spre mine iar cand m-am uitat in spate au tacut.
O alta intamplare ar fi in microbuz,era cu niste prietene ale lui, si ele s-au uitat si nu stiu ce i-a zis.Si astazi printr-o minune mi-a dat si un like.
Dar oricum n-am sanse cu el doarece este cam fitos si sunt destule care se da la el.Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| KateBubble a răspuns:

Îi place cum arăți.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Cine stie ce vrea de la tine poate doar sex bine ce ar vrea la varsta lui nunta? vb cu el afla