| raul230 a întrebat:

Deci acum 2-3 zile m-am imbracat frumos si am mers la o evanghelizare sau nu stiu cum sa-i zic. Stateam in picioare, si am vazut 2 fete eu le cunosc si ele se uitau la mine si vorbeau intre ele si se uitau atent la mine din 5-5 secunde, amandoua radeau si se uitau atent la mine. Nu stiu despre ce vorbeau putetii sa-mi ziceti despre ce oare era vorba.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da bre, stai sa pornesc globul de cristal si imediat iti zic ce vorbeau doua persoane pe care nu le cunosc desprr a3a persoana pe care nu o cunosc, la un eveniment la care nu am fost

| minrest a răspuns:

Oricine iti spune ca stie desprece vorbeau cele doua fete, te minte.