| EduardPaul94 a întrebat:

Hello TPU.cum sa impun respect celor din clasa de la mine? ma enerveaza faptul ca uneori ma iau la misto.eu nu le zic nimic lor.deci ma cam iau de fraier. vreau sa aiba putina frica fata de mine. ce sa fac? funda!

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Le zici asa niste vorbe sa ii dai gata ceva de genu : Probleme? Daca zice,,da " spui,,-atunci rezolvati-le si daca spune,,nu " -,,perfect " sau,, Scuze, v-am suparat cumva? Cum mi-am permis? Am ceva in comportamentul meu ce nu va place? Vaii m-ati dat gata

| hunterpainting a răspuns:

Cand se iau de tine riposteaza

| eusicumine_4355 a răspuns:

Nu le spune nimica,este in caracterul tau sa se ia lumea de tine si iti place,esti obisnuit si ti-ai facut deja un mod de viata din asta. daca te iau la misto aia e tata,dar daca te iau la bataie candeste astfel, deja iei bataie, ce e mai rau ca aia? da vezi sa nu-i omori din greseala

| Butterfly9 a răspuns:

Buna! Nu iti recomand sa fii rau dar,raspundele inapoi daca te jignesc,i-ai la bataie(tragei putin de par, dale doi pumni si un picior), ai terminat cu ei laughing.Eu cred ca si-o merita.