| helphelphelp a întrebat:

Hello, TPU! Deci...imi place de un baiat, iar acum cateva zile a trecut pe langa mine, s-a uitat in ochii mei, mi-a zâmbit și m-a salutat. Oare ma place? Cum ar fi trebuit sa continui dupa ce l-am salutat inapoi? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| 1231242 a răspuns:

Nu îi spune că îl placi!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am patit exact acelasi lucru laughing)))))))). Nu stiu, ori te place ori doar a fost politicos

| Violleta2022 a răspuns:

Ai procedat corect.
Dar lasa-l pe el sa vina sa-ti vorbeasca!

| mentholinks a răspuns:

Cumpara-i un trandafir.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ar trebui sa iti faci curaj si sa ii scrisa vorbiți si fata in fata si pe net. Daca ți-a zâmbit probabil te place dar nu ști pana nu vorbești cu el, poate chiar simte ceva pentru tine si poate e mai mult, dar nu poți sa ști pana nu vorbiți! Bafta!

| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să-i trimiți un mesaj prin care-i propui să vă întâlniți. Poate el e timid și nu îndrăznește să facă primul pas.

| PauletPaul36 a răspuns:

Baga-l in seama, socializeaza, interactioneaza cu el, dar sa nu faci greseala sa astepti sa vina el la tine sa iti vorbeasca, fiindca exista un mare risc cam de 70-80% sa nu vina el sa iti vorbeasca, asa ca daca vrei sa fii cu el sau cum vrei tu trebuie sa faci tu primul pas, ca daca nul faci tu, nu iti garantez ca el o sa il faca!
Succes!