| oanaonix a întrebat:

Acum cateva saptamani imi placea de un baiat... El era indragostit de alta fata mai mare ca el.Acum ii place de mine dupa cum am observat.Am trecut intr-o pe langa el, m-a salutat si mi-a zambit. Ce sa fac? Oare as face bine daca nu l-as baga in seama? Dau funda si voturi pentru cele mai bune rasp.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi fost intr-adevar indragostit de acea fata, nu ar fi renuntat asa usor la ea si nu ar fi uitat-o in cateva saptamani.Ori inca nu a uitat-o si crede ca o va uita cu tine, ori tipul este cam neserios deci nu merita iubirea ta. Poate doar prietenia.

1 răspuns:
| jimime a răspuns:

Amuzant baiatul asta... Daca lui ii trece de pe o saptamana pe alta, parerea mea este sa nu ii dai importanta, nu de alta dar din posibila relatie dintre voi, s'ar putea sa iesi chiar tu in dezavantaj si sa suferi si pe el sa'l doara fix in cot.