| ionutflorin123 a întrebat:

Salut, acum cateva zile am fost la un alt liceu si asteptam pe cineva... au trecut 2 fete pe langa mine fara se le stiu m-au salutat, le-am salutat si dupa m-am intors, m-am uitat la ele si au vorbit incet si parca radeau. Ce dracu?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate aveai ceva pe fata

| Mosotti a răspuns:

Poate te-au placut! Mai stii? Ca in general niste staini nu saluta aiurea pe cineva. Daca inspirai ceva negativ nu te salutau, se uitau si radeau doar.
Deci era de bine cred. Poate radeau de altele, nu in leg cu tine.

Daca te stii baiat aratos, e clar ca te-au placut.
Daca nu, atunci au facut-o asa pur si simplu si radeau de altceva apoi.

| Andreeush a răspuns:

Și ce e așa ciudat că te-au salutat?

| Demidol a răspuns:

Te-au salutat, pentru ca asa sunt educate.
Nu te-ai gandit ca poate vorbeau de ale lor, intamplari din clasa, si aveau de ce rade? De ce crezi ca tu erai in centrul atentiei?

| ionutflorin123 explică (pentru Demidol):

Nu era nimeni si se uitau la mine si nu pareau deloc educate))