| RaaaluX a întrebat:

Hello TPU.o sa plec la mare si nu stiu ce sa fac...pr meu este la tara si o sa vina dupa 2 saptamani dupa ce ma intorc eu de la mare...sa ii cumpar ceva? daca da, ce?:d

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Un suvenir nu ar strica. Îţi recomand un medalion destul de interesant adică să nu fie chiar simplu, să aibă pe el nişte chestii, un colier din pietre preţioase sau un bibelou de exemplu în formă de inimă unde poţi să pui o poză (cu tine şi cu el)în interiorul ei... Oricum, te mai poţi inspira tu. Gândeşte-te la ce îi place şi decide-te, dacă doreşti mai poţi cere sfatul şi vânzătorului!

1 răspuns:
| ГЭOPГИ a răspuns:

Niste suveniruri din Mamaia gasesti tot ce vrei acolo.Un mini vapor sau o scrumiera stil acvariu mica, o scoica, o peruca, un lant, gasesti tu ceva sa iti placa.O sa iti placa la noi happy.