| RaaaluX a întrebat:

Hello TPU.o sa plec la mare si nu stiu ce sa fac...pr meu este la tara si o sa vina dupa 2 saptamani dupa ce ma intorc eu de la mare...sa ii cumpar ceva? daca da, ce?^^

1 răspuns:
| FlorinIFBBPRO a răspuns:

Da normal ca ar trebui sa ii cumperi, pentru ca esste un gest foarte frumos. Ar trebui sa ii cumperi cv ce ii place foarte mult, cv simbolic ce sa-i starneasca interesul si sa il incante, de exemplu poti sa ii cumperi o bratara sau un lantisor cu un medalion de aur sau argint personalizata '' te iubesc x, sau cv de genu asta.