| Anonimusecelmaitaredinparcare a întrebat:

Hello TPU! Peste cateva zile as vrea sa imi i au Samsung galaxy tab 8.9.Am observat ca la ea se poate atasa si tastatura. Asi dori sa stiu cat costa si de unde asi putea sa imi cumpar una.
Stiu ca la IPad exista un program sa faci proiecte ca pe calculator. Programul este asemanator PowerPoint ului.Pe galaxy tab exista asa ceva? Daca da cum se cheama? Pot sa afisez ce e pe tableta pe TV? Gen imagini sau proiecte.
Multumesc anticipal pentru orce raspuns
Ofer Fundita :*

1 răspuns:
| GoBackInFuture a răspuns:

Da exista!