| aditzu97 a întrebat:

SAlut! as vrea sa cumpar o tableta si nu stiu ce sa aleg dintre Apple ipad 1 si Samsung galaxy tab p7310, voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Sper ca asta te va ajuta sa te lamuresti;)

http://versusio.com/......p7310-32gb
Funda?

| Killer200 a răspuns:

Samsung Galaxy Tab

| anonim012 a răspuns:

Doar pentru ca Apple e o firma cunoscuta nu inseamna ce e cea mai buna happy dintre aceste doua eu zic Samsung Galaxy Tab P 7310 e mai buna decat iPad 1 happy

| RaluuR a răspuns:

Buna,Aditzu :*

deci, si eu am o tableta Apple,
si iti pot spune ca este foarte dotata, si destul de rapida. happy
deci, cred ca alegerea potrivita este APPLE, mereu a fost o firma indragita de consumatori.

Funda? :*

| aditzu97 explică (pentru RaluuR):

SAll RaluuR, zi-mi si mie ce ipad ai?

| RaluuR a răspuns (pentru aditzu97):

Apple ipad3 happy de ce?

| dannn0001 a răspuns:

Apple happy