| Imonettex a întrebat:

Hello TPU! Sunt in clasa a 7-a si mi-as dori sa optez pentru. un liceu specializat in actorie.am inteles ca la admitere se da si o proba de muzica, dar problema este ca nu am voce. Actoria e viata mea si nu as vrea sa imi stea in cale nimic. Deci va rog, dati-mi un sfat, ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| brianemil a răspuns:

Probabil nu se va lua in seamama prea mult. dar totusi am si 2 rezolvari:1 exersezi si daca nu da rezultate atunci cauta un liceu care nu pune accent pe voce. si totusi vocea e cam necesara. funda?