| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! Va contactez din Anglia, de pe laptop, pentru a-mi raspunde la o intrebare: Totul merge bine mersi, nimeni nu a patit nimic sau facut ceva rau, insa am o mica problemuta. De la inceputul calatoriei baiatul de care imi place, si caruia i-am acceptat propunerea de a sta cu el in camera imi tot face avansuri, gen ma atinge pe mana cand nu sunt atenta, sau ma ajuta cand am nevoie si se ajunge din nou la atinsul maini, ma rog, cert e ca astazi dimineata mai aveam putin si ne sarutam, iar cand ne-a oprit profa de engleza, m-a intrebat daca vreau sa ii fiu iubita, iar eu nu prea stiu ce sa ii raspund. Va rog ajutati-ma! Astept raspunsuri de acum pana maine pe la 4:00 PM pentru ca mergem in plimbare cu profa de engleza. Multumesc! And now good night!

Răspuns Câştigător
| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Bună și ție.
Îți răspund din Italia, tot de pe laptop.
Dacă nu știi ce să îi răspunzi înseamnă că poate și ție îți place puțin, părerea mea. Faptul că îți atinge mâna nu e ceva rău, măcar nu e nesimțit și nu pune mâna în altă parte sau nu profită de tine. Cred că se merită să încerci, dar tu știi mai bine ce să faci. Ascultă-ți inima. happy
Noapte bună!

2 răspunsuri:
| nevermind3322 a răspuns:

Ar trebui sa accepti daca iti place de el. Daca nu, ai putea sa-l refuzi, propunandu-i sa remaneti prieteni. Daca iti place sa te atinga pe mana, intoarce gestul, asa va sti ca iti place. Nu cred ca ai intr-adevar nevoie de parerea mea sau a oricarei alte persoane.
Asculta-te pe tine. happy

| yulymcl a răspuns:

Daca iti place de el spune-i dar ai grija sa nu intreca masura