| opierdevara a întrebat:

Hellolove struck
De ceva timp. aproape 2 saptamani, am inceput sa vb cu un baiat prin mesaje pe tel, si bineinteles pe mess.Sapt trecuta stabilisem sa ne intalnim lunea aceasta(adica pe 27. daca nu ma insel). Eu am avut treaba, mai degraba am avut antrenament chiar seara si nu am putu iesi cu el. Dar a doua zi (ieri) Am iesit in oras.Eu vorbisem de seara cu el la telefon si mi-a zis ca se duce la sala, si ca sta pana pe la 6.Am vorbit ca poate ne intalnim.thinking Dar nu ne-am intalnit.Partea rea este ca el nu mai are credit pe telefon, iar eu nu prea am curaj sa il sun. Dar am mai vb prin mesaje dupa telefonul unui prieten de al lui.
In acele mesaje am simtit o oarecare raceala din partea lui.nu stiu dc.
Maine seara pleaca si nu se mai intoarce decat in august.Si nu pleaca in alt oras din Romania, Pleaca in Spania. Dar mi-a zis ca vom putea tine legatura pe mess.
Am nevoie de un sfat! ce sa fac?
In alte mesaje m`a intrebare daca am prieten si daca as vrea sa fie el iubitul meu.Eu i-am zis adevarul, dar la a doua intrebare i-am zis ca ar trebui sa ne cunoastem mai intai si dupa sa vb.Imi tot zicea ca abia asteapta sa ne intalnim ca sa ma tina in brate si alte chestii dintr`asteachatterbox, dar Am simtit in ultimele zile ca nu prea ar vrea sa ne intalnim.
Ce ziceti. Oare el chair ma place?[Mentionez ca ne-am vazut fata`n fata, dar nu am vb deloc].
Dau fuunda la sfatul care ma ajuta cel mai multlove struck

1 răspuns:
| BiaRawr a răspuns:

Pai de ce ai simtit ca nu vrea sa va intalnitii?
Doar pentru ca a zis ca pleaca?
Si oricum, daca te-a intrebat poate chiar te place, dar poate a dat inapoi si pentru ca i-ai zis ca intai trebuie sa va cunoasteti mai bine.
Poate a luat-o gen "Scuze, nu simt nimic"sau altceva de genu.
Ma rog.Bafta ~