| anonim_4396 a întrebat:

Vorbisem cu el sa ma duc la strand si nu a mai raspuns la telefon x( nu stiu ce sa mai fac.am o mie de nervi, i'am dat doua mesaje si l'am sunat de 10 ori dar nu raspunde, cred ca s-a dus fara minestraight face pentru ca aseara a zis ca ne intalnim pe la 1-2 si mai vorbim la telefon iar acum nici nu raspune...moorrr de nervi. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și îți place de un om care nu are cuvânt?
Termină cu el. Ce este comportamentul ăsta la el? Se vede căutat?
Pa, pa.

1 răspuns:
| Hallie a răspuns:

Du-te cu altcinava la strand; Daca nu cu un baiat, atunci cu o fata.Cine stie, poate EL e acolo.