| pikapii a întrebat:

Helloooo TPU! :X

Deci, intr-o luna e ziua mea d nastereee! Yaay! Numai k nu stiu ce sa fac la ea... O sa-mi invit colegii, dar doar cativa k eu am o casa minuscula. DX

In fine, spuneti-mi si mie ce pot sa fac! Apropo, fac doar 12 ani DX Am o gasca nebuna, k un tip care face sunete. D-alea, si un moldovean, prietena mea de la 5 ani si prietena ei, o blonda si inca cativa... Dar noi nu prea mai suntem de Disney Chanel... Ce putem sa facem? funditaaa! kiss

5 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Incearca un joc de carti, ceva pe net. nu stiuthinking mima? laughing.

thinking faceti pozeee love struck

App, La multi anii! ^^

kiss

| soul2soull a răspuns:

Dui intr-un bar da-le cate o vere si o punga de alune o cutie de bomboane si gata

| pikapii explică (pentru soul2soull):

Asta e logic ca facem! Domane... Idei pentru dostractie, omule!

| soul2soull a răspuns (pentru pikapii):

Te tine buzunaru adu 2 stripteuze big grin

| pikapii explică (pentru soul2soull):

Lasaaaa k nu trebuie sa le aduc... Vin ele gratis! laughing Cand aud ca vine Robby...