| sweetela a întrebat:

Peste cateva saptamani este ziua mea si vreau sa imi invit colegii de clasa doar ca nu stiu ce sa facem in afara sa mancam si cativa dintre noi sa danseze. Vreau ceva ce putem face toti(sau majoritatea)

1 răspuns:
| Closetoyou20 a răspuns:

Pai depinde unde faci petrecerea. Daca stai la casa si iti inviti colegii si presupun ca sunteti macar 20 in clasa atunci in primul rand depinde in ce generatie de varsta te integrezi. Daca sunteti liceeni atunci petrecerea nu este petrecere fara manele. Nu exista om care sa nu asculte manele la petrecere. Daca sunteti la gimnaziu eu cred ca totusi nu strica ceva muzica de petrecere iar venind vorba de mancare cele mai practice sunt sandwichurile, clar ca manca oricine doar sa faci de mai multe feluri ca de exemplu sunt unii cu diferite alergii.
La multi ani fericiti si distractie placuta! :*