| Eaaa_4667 a întrebat:

Hellp. sunt terminata m-am certat cu tote prietenele si prietenii mei buni m-am certat cu o prietena si din cauza asta toata lumea a inceput sa tina cu ea. chiar daca eram prietena lor. m-au judecat gresit au spus ca profit de ei. cine ma ajuta niste sfaturii imi lasati si mie idd ceva? va rog. preferabil fete :* va astept

Răspuns Câştigător
| daniellla a răspuns:

Buna,in primul rand te rog sa nu disperi,in al doilea rand trebuie sa te gandesti de ce au cerzut ei asta,si daca e asa,profiti de ei,trebuie sa le dovedesti ca nu vei mai face asta, insa daca este doar o inventie nu prea ai ce face, tot asa.dovedeste-le ca tu nu esti genul de persoana profitoare si te vor intelege.Succes!