| Marin_Andreea_1999_fweP a întrebat:

He! Ieri m-am certat foarte rău cu cea mai buna prietena a mea din cauza unei fete care mi-a mai stricat 4 prietenii, dar ea era cea mai serioas. A inceput acum 2-3 zile cand fata aia i-a spus ca am făcut-o zdreanta, saraca, paduchioasa etc. Apoi ea nu m-a crezut ca nu i-am spus toate astea. Ce sa fac? Am plans de atunci de cand m-a facut rău...

1 răspuns:
| KinderBeeeib a răspuns:

Prieteniile cele mai bune nu se "rup" asa usor.Zic sa insisti si sa ii spui ca fata respectiva minte.