| Bananaaa a întrebat:

Hellp urgent`! Deci... in PowerPoint [2003] am pus o melodie, si cand am dat slide show, s-a deschis melodia, se auzea dar cand am trecut la urmatoarea pagina, nu se mai auzea. Cum fac sa se auda pe tot parcursul slide show-lui`?! Funddaa!

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Deci….iata cum faci: dai click pe iconita aia, pe difuzorul de la care porneste muzica. Apoi ii dai la "expunere diapozitive" apoi la setari actiune". O sa-ti apara ce-ai tu acolo. Selectezi melodia, dai click dreapta si-i dai optiuni. Acolo selectezi cand vrei sa porneasca, sic and vrei sa se opreasca, adica dupa cate slide-uri.happy daca nu ai inteles zi-mi printr-un mesaj si-ti trimit poze cu toti pasiihappy. Dar cred ca ai inteleshappy