| KaTTaLiN a întrebat:

De ce nu pot face o melodie MP3 sa mearga pe tot parcursul unei prezentari PowerPoint? Pun melodia si se aude numai pe pagina pe care o pun si atat.Cum fac sa se auda pe tot parcursul prezentarii? Ce setare este/optiune?

2 răspunsuri:
| costywinner a răspuns:

In primul rand mp3-urile nu mrg in ppt. Trebuie sa pui wav si sa fie pe toate diapozitivele ai undeva la meniul de unde inserezi melodia apply to all pages sau cev de genu. Succes!

| Daniela_3224 a răspuns:

Eu zic sa pui apoi filmuletul in windows movie maker si sa ii pui melodia.happy