| Moonster a întrebat:

Hellpp. sunt in clasa 8 si am niste cosuri pe barbie pana la ureche si pe frunte si nu stiu cum sa scap de ele [tiinand cont ca ma rad pe fata] cine are niste leacuri da nu creme ca am incercat 100 si nu a mers, niste leacuri babesri daca stie cine, dau funda am nevoie de raspunsuri cat mai repede pentru ca la banchet nu vreau sa mai am

Răspuns Câştigător
| norik a răspuns:

Iti recomand cu cea mai mare cladura Skinoren! Deci folosestel seara dupa ce ti-ai curatat fata(asta insemnand:gel de curatare, tonic de fata) si o sa vezi ca iti usuca cosurile si iti dispar.Si eu am probleme cu tenul dar acum chiar pot sa spun ca nu mai am cosuri.Aaa.si ai grija sa nu iti pui mana murdara pe fata.

1 răspuns:
| dudutm a răspuns:

Ai incercat si zineryt, skinoren?
Ai putea sa te dai si cu aloe vera, care ii o planta. Are un gel in frunze si te dai cu el pe cosuri. AI mai putea sa te speci de 2 ori pe zi cu sapun de sulf.