| anonimegirl54 a întrebat:

Hellppp...am un coleg de banca foarte enervant...el nu e enervant de fel dar tine neaparat sa ma enerveze si faza e ca reuseste....eu ma comport frumos cu el si nu inteleg de ce se poarta asa cu mine

Răspuns Câştigător
| OfataOricare a răspuns:

In situatia asta ti-as zice ca te place, dar nu e sigur, pentru ca si mie mi se intampla asta. Intra in mine, da peste mine in clasa si ma jigneste fara motiv si nu e posibil sa-i placa de mine. Deci sunt 2 variante.
1. Te place
2. Ii place sa te enerveze, vede ca e usor si ca esti usor de *manipulat * sa zic asa.
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te iubește.

| Xelon a răspuns:

Poate te place.