| 4money_6133 a întrebat:

heloo! am si eu o intrebare: fata cu care sunt acum nu stie sa sarute si nu stiu ce sa fac ca sa o invat. Daca i-as spune adevarul probabil s-ar supara si nu vreau asta. vreau sa o invat sa sarute fara sa isi dea seama. dati-mi sfaturi. fund plus vot

5 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunalaughing).
Pai sarut-o de mai multe ori pana cand va stii si ea sa te sarute(ca dor nu-i chiar asa de greu de invatat ).Sau mai simplu spune-i adevarul dar fi foarte,, fin,, cu ea.happy

| Anna_9116 a răspuns:

Invatorolling on the floor nu pe bune... acum pe tine cine tea invatat sa saruti? cum tea invatat?! sarutandu-te... deci fa-i asa si tuwinking

| PisyKiss a răspuns:

rolling on the floorIn primul rand cum vrei tu sa sarute si cum saruta ea? Cel mai bine ar fi sa nu va mai sarutati sau sai lasi sarutu asa cum e! rolling on the floor

| 4money_6133 explică:

Pentru katty: cum saruta? in orice caz nu sarut frantuzesc... stii tu la ce ma refer

| Samuel_2443 a răspuns:

:-o -o :-o;-o C-am naspa frate! Afla care sunt punctele ei sensibile, de exemplu urechea si... cred ca stii tu mai departe! Apoi daca vezi ca ii provoaca placere, sarut-o doar cu buzele apoi tine-o strans de tine si avanseaza cu sarutul!