| Loca a întrebat:

Heloo!
Vreau sa merg in vacanta la constanta cu mama(desigur) dar am 2 probleme:
1.(tata e mai bun) dar mi-a zis sa-i dau niste motive sa-mi dea bani.
2.mama vrea sa-i dau niste motive sa mearga cu mine.
(apropo cazare nu platesc am rude)
Deci intrebarea mea este:
Ce motive pot sa le dau? Cum se zice sa impac "si" varza si capra

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că sunt părinţii tăi şi ai nevoie de ei. Eşti fata lor şi îi iubeşti (ia-i cu dulcegării, să-i vezi cum se înmoaie laughing ), mereu ai fost cuminte (sper) şi meriţi şi tu o vacanţă. Tata să-ţi dea bani pentru că el e capul familiei şi mama să vină cu tine pentru că e mama şi trebuie să te sprijine. Baftălaughing!

2 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

spune-i mamei ca trebuie sa mearga cu tine ca sa te impiedice sa te prostituezi
iar tatalui ca trebuie sa-ti dea bani pentru ca mama te insoteste si nu mai poti face sex pe bani

| Rocsaanna a răspuns:

1.Tatalui tau ii zici ca ai sa inveti mai bine anul acesta, si ai sa ii aduci note mai bune
2.Ii spui sa vina cu tine ca sa va distrati ca intre fete.si poate asa discutati si voi mai mult
SUCCES!