| andreutza33 a întrebat:

As vrea sa merg in bulgaria la vara e ieftin si convelabil mama si tata sunt de acord dar numai sora-mea nu vrea sa mearga nu stiu dc (are 16 ani) vine si pretena mea cea mai buna si de asta vreau si ca eu nu platesc nimic. cum s-o cunving pe sora-mea sa mearga?

7 răspunsuri:
| IceBall a răspuns:

Sora ta, e o persoana foarte inteligenta. Sunt de acord cu ea!

| andreutza33 explică (pentru IceBall):

De ce?

| IceBall a răspuns (pentru andreutza33):

Dar, de ce sa nu mergi unde vrea sora ta?

| andreutza33 explică (pentru IceBall):

Si de unde stii unde vrea sora mea? o cunosti?

| IceBall a răspuns (pentru andreutza33):

Dar daca nu vrea la bulgari, cu siguranta doreste altundeva.

| andreutza33 explică (pentru IceBall):

A spusa ca eu am decis de 2 ori unde mergem in vacanta si de data asta e randul ei. ea vrea intr-un loc unde are ce vizita adica sa faca drumetii si mie numi plac drumetiile.

| IceBall a răspuns (pentru andreutza33):

Ti-am zis ca ai o sora super? Si stie ce vrea de la o vacanta.