| roxanaroxyrox a întrebat:

Heloooo!
Vreau sa imi spuneti ceva de citit pe plaja.O carte si cateva reviste!
Am 14 ani (deci nu vreau reviste de mancare sau de aranjat casa)
Multumesc!
Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună.
Eu citesc revista BRAVO, este și de fete dar și de băieți.Scrie mai mult despre vedete(chiar și POPCORN).
Dacă ești adolescentă, ai probleme în dragoste și vrei să afli multe secrete de domnișoare, îți recomand BRAVO GIRL.

Iar cărți îți recomand Jocurile Foamei sau niște volume amuzante din seria Jurnalul unei puștoaice(dacă ești fată) și Jurnalul unui puști(dacă ești băiat).
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| τττ a răspuns (pentru roxanaroxyrox):

Se găsește în chioșcuri.
Apare lunar.

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Du-te la magazinul cu reviste, și alegeți tu ceva frumos ce-ți place să citești.

| snzpaul a răspuns:

Revistele mondene, din showbizz sunt cele mai bune de citit.
Carte iti recomand Inger Pierdut, e perfecta sa-o citesti la plaja.

| Alezuza a răspuns:

Buna si eu am 14 ani si pe plaja citesc revista bravo girl si carti Insemnariile unei pustoaice sau Jurnalul unui pusti sunt asa pentru varsta noastra laughing

| KatnisssssssssMe a răspuns:

Incearca bravo. e cea mai bunawinking