| DianaDiii1761b a întrebat:

Da-ti-mi si mie idei ce sa imi doresc de Craciun... Voi ce va doriti de Craciun? Da-ti-mi si mie idei plss!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți răspund cu o întrebare: ce îți lipsește?
Mie îmi lipsește mama!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Astral, sa fii sanatoasa sau sanatos. Material, un lantisor de aur, cu o bratara, Lantisorul sa fie din aur galben si alb Arata super.Pa

| Irina117 a răspuns:

Dacă de exemplu îţi doreşti o bluză, nişte cizme... ceva de îmbrăcat.
Depinde de tine.
Eu nu am de unde să ştiu ce îţi doreşti tu.
Poate vrei ca Moşul să îţi aducă jucării, sau dulciuri, sau un telefon, produse cosmetice...etc

Tu eşti singura ce îţi poti alege.
Trebuie doar să te gândeşti ce îţi lipseşte, ce ţi-ai dori!big grin

Pa!:*

| ℬaby a răspuns:

Buna! happy

Depinde ce-ti lipseste si daca nu-ti lipseste nimic, i-ati ceva ce iti doresti de mic copil happy

De ex: blugi, bluzoane, manusi[ca a venit iarna laughing] sau placa de par [daca n-ai.]

Etc. gandeste-te la strictul necesar. happy

Te-am pupat :* Pe curand!

Cu drag,
Byby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer imi doresc un mp3 player

| Vaporas a răspuns:

Bani,asa iti poti cumpara ce iti place, daca primesti ceva nepotrivit nu poti refuza acel cadou ...asa ca, daca primesti bani iti poti cumpara ce vrei tu...winking