| anonim_4396 a întrebat:

Help! Am un virus ( cred ) in yahoo! messenger. Imi apar contacte ciudate si mi se schimba statusurile in ceva de genul " ma... da click ". Mi-am scanat calculatorul; am bagat virusii in carantina, mi-am reinstalat messul, mi-am schimbat parola. degeaba; la aproximativ 20 de minute a aparut iar statusul. Nu am descarcat nimic ciudat; nu am intrat in niciun status ciudat.
Ce trebuie sa fac? Alt id? straight face
Multumesc!

PS: Cand scanez ( SUPEAntiSpyware ) imi apare " Adware Tracking Cookie ". am incercat sa curat si "cache and cookies", dar deageaba...

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu e niciun virus,intra aici si rezolvi totul http://artnmagic.wordpress.com/2011/12/01/rezolvare-yahoo-status-changer/

| Lola1iulie a răspuns:

Nu cred ca e niciun virus...ai niste,, prieteni" care faca asta... exista un program de schimbat status nu-ti fa griji o sa inceteze

| Lola1iulie a răspuns:

Nu cred ca e un virus...ai niste,, prieteni" care faca asta... exista un program de schimbat status nu-ti fa griji o sa inceteze