| luy95 a întrebat:

Am revenit cu o alta intrebare...am o problema cu statusul la mess.Deci, daca intru pe invisible(am si id meu in lista), ma arata online sau imi schimba statusurile pe care le-am avut pana acum.Am reinstalat yahoo messenger si iarasi imi face aceleasi probleme. Ce e de facut? astept raspuns.

4 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Incearca sa formatezi calculatorul sau macar scaneaza-l de virusi!

| xD101 a răspuns:

Ai incercat sa scoti id-ul tau din lista?thinking
Sau poate fi si din cauza internetului, pentru ca am patit si eu odata asta...

| Andraa_3088 a răspuns:

Poate ai instalat programul ala care iti arata la status piesa pe care o asculti. Sau e de la HiperYM, am patit si eu asa. Daca nu e de la asta. nu stiu ce sa zic.

| luy95 explică:

Da. mersi mult pentru raspunsuri, cred ca e din cauza programelului aluia de care zice windstruck, l-am instalat.multumesc pentru raspunsuri