| MistikkGirl a întrebat:

Va rog mult de tot ajutati-ma, nu stiu ce e cu computerul meu, eu scanez prin super antispyware, si de citeva zile, imi vin virusi peste virusi (Adware.Tracking Cookie), am scanat computerul, mi-a venit 112 virusi de Adware.Tracking Cookie, am facut restart si iar am scanat, si iar mi-a venit 70 de tot acei virusi, si iar am scanat si deacum mi-a venit 3 virusi, m-am invervat si am instalat din nou acea programa, si mi-a venit 3 virusi disabled.security center option, si inca 2 virusi am uitat cum se numesc P. S cind sa finisat scanarea s-a selectat automat toti virusii care se sterg, dar nu s-a selectat disabled.security center option, si nu stiu ce virus este, ma puteti ajuta si pe mine, acum iar am facut restart si iar am scanat dar iar mi-a venit 4 adware tracking cookie, si cei 3 virusi care nu sau selectat.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca ti-ai bagat singura virusii. Instaleaza-ti un program antivirus bun, vezi ca gasesti si programe gratuie, de ex.pe idownload.ro. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Wichmann_Hariton_1976 a răspuns:

Cumparati un Imac sau un Macbookpro atunci nu mai ai probleme cu virusi, chiat daca ai un antivirenprogramm pe pc sau nu