| MeGustaSiempreTu a întrebat:

Helpcryingcrying Astazi mi sa emis factura Orange si este de 5 milioanecryingContul meu era de 35 de lei cryingCum sa le zic parintzilor? Sau mai bine zis cum sa fac sa o platesc fara sa afle?crying M au mai amenintat o data ca mi taie contul dar nu asta ma doare ci faptul ca tata o sa ma omoare din bataie cryingcrying Ce sa faccrying? Funda pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| dany2696 a răspuns:

Pfff destul de nasol...n-ai vreun verisor verisoara cu care te intelegi mai bine sa te ajute cu bani sau ceva prieteni apropiati sa poti sa ceri cate 100 de ron de la fiecare, dar nu stiu de unde o sa ii dai inapoi. sper sa te descurci o sa treci si peste asta, si data viitoare las-o mai usor cu convorbirile sms si alteletongue. funda

4 răspunsuri:
| BloodxD a răspuns:

Dacă spui că ai tăi au dat telefoane după mobilul tău, e normal să ai atât.Totuşi,data viitoare încearcă să nu mai vorbeşti şi u în plus aşa mult! Convorbirile face-to-face sunt mult mai frumoase!

| MeGustaSiempreTu explică:

Am uitat sa precizez ca am avut acasa fixul stricat(2 saptamani) si parintii au dat telefoane de pe mobilul meu

| Ama112 a răspuns:

Pai cel mai simplu le spui la parinti ca mergi pana in orasi si platesti si abonamentul... dar nu stiu cum ai facut 500 leilaughinglaughing

| Anna987123 a răspuns:

Spune-le pur si simplu parintilor tai ca ai vorbit prea mult si sa te ierte de data astahappySucces!