| ElectronicSound a întrebat:

Help! Daca sunt admina la o pagina pe fb si vreau sa dau like la o poza cum pot sa dau like de pe contul paginii? Ca daca dau imi apare ca eu (adic contul meu) a dat si nu vreau asta. Numai admina principala poate sau ceva de genul/? Dau 500000 de funde

Răspuns Câştigător
| AuroraLaptelui a răspuns:

Trebuie sa dai la foloseste facebook ca... Daca dai de la pagini poti doar sa postezi ca pagina.

| ElectronicSound explică (pentru AuroraLaptelui):

Eu sunt tampa rau si de aia ntreb: si unde-i foloseste facebook ca?

| AuroraLaptelui a răspuns (pentru ElectronicSound):

Sus in dreapta la butonul setari.