| BiancaB_2401 a întrebat:

Help girls! sad De 2 saptamana. astept sa-mi vina si mi-a venit de abia acum 2 zile, dar de 2 saptamana. si pana acum ma doare putin mai jos de burta de mor si parca e umflata zona.Ma doare foarte tare in continuare.Mentionez ca mi-a venit ciclul de la 9 ani. Oare de la ce ma tot doare? (nu are cum sa fie din cauza stopului ca de abia mi-a venit si nu s-a mai intamplat sa ma doara pana acum.Parca am un balon care mai are putin pana se sparge, si nu se sparge o datalaughing)

2 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Du-te la ginecolog/doctor daca zici ca te doare putin mai jos de burta eventual spune-i mamei :d
byee si insanatosire grabnica love struck

| alinus10 a răspuns:

S-ar putea sa ai apendicita daca te doare de dreapta.Du-te la ecograf.

Succes!