| Cristina.remember.the.timeee a întrebat:

Help! Id-ul meu de messenger a fost blocat, cand dau sa ma loghez imi apare : "Your account has been locked (si in aceasta paranteza niste numere, un cod) Ce poate fi? Cum imi pot recupera id-ul?

11 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Id-ul tau de messenger nu se poate debloca pentru ca nu l-ai folosit un timp mai lung. Fa-ti alt id.

Bafta!

| Raiden a răspuns:

Www.yahoo.com
Intri si iti scrii e-mailul si parola, la "Mail", apoi vei putea intra pe messenger.

| BlackMan a răspuns:

Eu mi l-am deblocat am intrat pe yahoo.com si am dat la parola uitata si mi-am scris emailul si am raspuns la intrebarile alea de inceput care ti le pune cand iti faci id si gata mi-am schimbat parolawinking
baftawinking

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Fa-ti altul laughing

| alinutzacodruta a răspuns:

Stai linistita, mesajul asta apare atunci cand gresesti de cateva ori parola(sau in cel mai rau caz, cand a incercat cineva sa-ti sparga parola cu toate ca tu ai introdus-o corect)...in 48 de ore o sa poti intra pe idwinking

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

cineva ti-a blokat idd-ul daca introduci de mai multe ori o parola gresita se blocheazabig grin

| BabyRosse a răspuns:

AndyStreet are dreptate fa-ti altul ca nu se poate debloca.

| smileyface_4718 a răspuns:

Buna!
Am patit si eu asa, si singurul lucru pe care l-am facut a fost sa-mi schimb parola! Si a mers.
Succes! kiss

| eu_4890 a răspuns:

Si mie mi se intampla uneori asa, ...inseamna ca cineva incearca sa intre pe id ul tau.si nu stie parola... dupa o zi vei putea sa intri din nou pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta...deschizi messengerul si jos este o intrebare "forgot your password?" dai acolo scrii idul si iti vor pune niste intrebari pe care ti leau pus si cand tiai facut idul...(bineinteles daca mai sti ce raspuns ai dat) daca rezultatul va fi bun ei iti vor reda parolawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat pe www.yahoo.com la email am scris idu si passu si dupa aia mi-am baga ultimu mess si a mers >:D