| lolas a întrebat:

Help! M-am despartit acum cateva luni de prietenul meu si vreau sa il recuceresc? Ceva ideei sa il pot recuceri? :* :X

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In primul rand gandeste-te daca se poate trece peste motivele despartirii.In al doilea rand, cateva luni poate au fost suficiente pentru el sa inceapa o noua relatie.Cred ca mai bine, avand in vedere ca va cunoasteti deja, stai de vorba cu el deschis.Numai ca reluarea unei relatii dupa o despartire e mult mai vulnerabila decat la inceput, asa ca trebuie mai multa grija.

2 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Un alt baiat.:-D

| Sprite a răspuns:

Adevarul este ca, odata ce baiatul si-a pierdut interesul, nu prea mai ai ce sa faci. Sprite te racoreste cu un adevar: balta e plina de pesti, dar sa ai grija ce pescuiesti! Fir intins! happy