| alinutzu98 a întrebat:

Help me.! ajutor nu imi merge sa vad nimic pe youtube cand dau clic pe un videoclip se tot face alb, negru si nici sunetu nu merge nu pot vedea nimic nici pe alte siteuri.folosesc mozila si aici cand dau clic pe o pagina se deschide in alta si ma enerveaza.totul mergea bine pana am dat clic si am dawnloadat un joc dupa aia pauza....am urmatoarele prorame:java 7 update 9, Adobe reader x, Adobe flash player 11 pluginadobe flash player 11 activeX, Adobe shockwave player 11.6.

Răspuns Câştigător
| lolo22 a răspuns:

Dezinstaleaza browserul, intra in c/programfiles/sterge ce a mai ramas de la browser, dezinstaleaza flash playerul si java din nou sterge ce a mai ramas, da rr la pc, si descarca totul din nou dar sa fie last version de pe siteuri oficiale, daca tot nu merge reinstaleaza windowsul...