| anaraffaella a întrebat:

De ceva timp laptop-ul meu se blocheaza si merge foarte greu si m-am gandit sa sterg cateva programe pentru a il face sa functioneze mai bine
Va rog sa imi spuneti daca stiti la ce folosesc urmatoarele programe si daca sunt importante pentru laptop:

Java(TM) 6 update 3

Java(TM) 6 update 37

Feedback Tool

Google Toolbar for Internet Explorer

Google Earth Plug-in

Adobe Flash Player 11 Active X

Adobe Flash Player 10 Plugin

Adobe Shockwave Player 11.6

Adobe Reader 8.1.2 Espanol

Microsoft Silverlight

Synaptics Pointing Device Manager

Yahoo! Internet Mail

ATI Catalyst Install Manager

Yahoo Toolbar

Yahoo! Browser Service

Atheros Driver Installation Program

Atheros Wi-Fi Protected Setup Library

Promit funda.

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Se pot dezinstala:Yahoo! Browser Service, Yahoo Toolbar, Adobe Reader 8.1.2 Espanol, Google Toolbar for Internet Explorer, Feedback Tool, Java(TM) 6 update 3 în loc de Adobe Reader 8.1.2 Espanol descarcă Adobe Reader X și dacă mai ai toolbare dezinstalează-le, încetinesc browserul, unele sunt spyware

2 răspunsuri:
| Macabre a răspuns:

Nu prea sunt importante. Adobe,este in caz ca nu-ti merge ceva,trimiti o cerere,si-ti da drumul,Yahoo toolbar,nu e de folos,atata timp cat ai ym,Google Toolbar, nici atat, ce stii ca-ti trebuie, pastrezi ce nu, de ce sa-ti incarci laptop-ul degeaba? Bafta.

| IonutzzaRalucutzza33 a răspuns:

Buna,Andreea happy nu cred ca programele sunt o problema crede-ma problema e ca ....Laptopul trebuie tinut in asa fel incat sa poata *respira* asa se mai zice deci ca de ex:daca stai in pat cu el ...Trebuie sa ii pui ceva jos sa stea pe cevawinking Sper ca te-am ajutat
Ps.Am si eu laptopwinking