| GumzZz a întrebat:

Help me...eu sunt foarte buna prietena cu o fata dar mai nou paritii mei sau certat cu ai ei (suntem vecine) pe teren. si acum nu ne mai lasa una pe la alta adica cand o chem pe la mine spune ca nu o lasa si nici pe mine la ea ...pe afara nu vrea sa vina mai deloc si eu nu stiu ce sa fac ca m-am plictisit singura ca nu mai am cu cine altcineva sa ma joc sau sa stau crying

Răspuns Câştigător
| justE a răspuns:

Pai de ce nu incerci sa iti cauti alti prieteni? nu poti depinde toata viata de cineva. de ce nu incerci sa iesi cu niste colege de clasa de exemplu?