| anonim_4396 a întrebat:

Help me! Ieri m-am dat cu zeama de lamaie pe fata si am adormit, deci zeama a stat pe fata cam 1 ora si ceva 2. Apoi am observat ca mi-a aparut o roseata in obraji care nu trece cu nimic.Sa fie intr-adevar de la lamaie? si ce sa fac sa imi treaca?

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Te-ai iritat deoarece ai stat prea mult pe fata cu zeama care este acida.incearca cu miere de albine. stai o jumatate de ora-o ora cu ea pe fata si o sa se mai reduca roseata

| BeautyTeacher a răspuns:

Valeei nu te da cu crema o sa te iriti si mai tare!
pai da pune miere de albine, sau gheata! urgent!

| Purgatoriu a răspuns:

Cel mai probabil e de la lamaie dar nu cred ca va ramane asa mult timp.Da-te cu crema pe fata cat mai des posibil

| poesia a răspuns:

Nu imi trece cu nimic...parca mai rau se inroseste