| Corina1325 a întrebat:

daca stiti, imi spuneti si mie de ce imi merge foarte greu internetul? Virusi nu cred ca am. Folosesc ca browser Mozilla Firefox, dar am folosit si internet explorer si e tot aceeasi chestie. Mai ales pe messenger... Pana mi se deschide. Dureaza... Daca dau de doua ori click pe ceva imediat mi se blocheaza. oare ce are?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa patesc si eu straight face

nu stiu de cestraight face eu credeam ca este calculatorul meu de vina. Eu cred ca este importanta si viteza internetului si firma de la care ai tu net. Eu am de la RDS.Acum chiar nu stiu nici eu dar ma enervez foarte rau cand am treaba la calculator si incepe sa mi se bloccheze si sa dea erori.Par atunci cand foloses mozilla merge putin mai bine decat Internet Explorer.Insa de f multe ori imi da eroare si sunt nevoita sa folosesc Internet Explorer... rolling eyes

3 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Ai un calculator foarte prost. Cumpara-ti altul.
Daca vrei sa te chinui : Formateaza, Reinstaleaza Windows, nu instala toate porcariile de programe care sa "manance resurse".

| The Epic Fail Guy a răspuns:

1 nefolositor si 1 stupid rolling on the floor
Doot3 c00aj3 c@ soontetzy p3naly (sa scriu pe intelesul vostru)

| X:X:X:X:X:X a răspuns:

Am avut aceeasi problema si nu stiam de la ce este si dupa 2 luni max nu am mai fost pe firma X si am trecut pe alta si acum nu mai am probleme merge foarte bine.Si eu credeam ca are virusi happy