| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Help me! URGENT VA ROG! Facebook-ul surioarei mele nu mai merge, cineva l-a blocat! Cand intra ii apare ``cont dezactivat``, Your account has been disabled....Cum sa-l activeze din nou? Va roggggg ajutati-ma!

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

Prima data! Calm xD! a 2-a oara nu te panica caci se poate face alt contlaughing iar daca vrei neaparat sa ili iei din nou incearca sa cauti pe yahoo.mail poate gasesti vreun email in legatura ca asta si isi va recupa contul!