| needyou a întrebat:

Help!

mi-a fost blocat contul d facebook! trebuie sa identific poze ale prieteniloe dar nu stiu daca cunosc nici 10 din ei!

faza e ca la numarul de telefon am trecut ca prefix 4 ca nu il stiam si acum nu imi vine nici un cod!

acum nu mai am nici o optiune

de ieri scrie sa incerc mai tarziu!

ce sa fac?

FUNDOI! plz help!

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Păi nu poți să dai să-ți trimită o nouă parola pe email? Așa-i la toate site-urile, nu văd de ce la Facebook n-ar fi. Dai pe "forgot password" și apoi completezi ce-ți cere acolo. Nu-i greu.

| needyou explică (pentru aliceinchains):

Hai mai, chiar nimeni?
TPU=**** atunci!
am pus a doua oara intrebarea si tot un raspuns tampit!

| aliceinchains a răspuns (pentru needyou):

Atunci bagă-ți acea " **** " unde vrei tu. Dacă nu-ți convine, asta-i! Pe TPU n-o să găsești niciodată răspuns la orice problemă ai, plus că aici nu toată lumea ajută. Pa!