| AkaneHanda a întrebat:

Cand intru pe contul de facebook imi arata ca trebuie sa confirc ca acel cont este al meu si trebuie sa identific persoanele din anumite fotografii. Eu am un cont otaku asa ca nu ii cunosc pe toti, dar dupa ce identific, imi arata sa incarc o fotografie de identificare si sa dau nu-stiu-ce date. Ce se intampla? Si pe telefon, m-a deconectat de pe messenger-ul facebook si cand vreau sa ma loghez imi spune ca e nu-stiu-ce eroare ceva gen 405...
Funda! :*

2 răspunsuri:
| Liviuangel1 a răspuns:

Incearca sa intri pe deskop e mai simplu, prieteni care ii selectezi ei confirma ca contul tau