| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu niste sfaturi...trebuie sa ma duc la un majorat si nu stiu cu ce sa ma imbrac... e ok daca imi iau o buza lunga, niste colanti pana la genunchi si niste sandale joase? mersi:*

2 răspunsuri:
| zuzulover a răspuns:

Buna! tinuta prezentata de tine pare o tinuta banala sincera sa fiu si daca nu esti destul de inalta ar putea sa arate "putin cam...rau". depinde cati ani ai/locatia si niste repere vis-a-vis de fizicul tau n-ar stricatongue...

| piNk_3003 a răspuns:

Pai eu una nu stiu ce sa zic... da totusi cred ca ce ai zis tu ii ok, da ti'as propune sa te mai gandesti deoarece tinuta mie una mi se pare cam de mers pe afara sau la un suc. pwP :*