| ioanna0011 a întrebat:

Help! Spuneti-mi, si mie, va rog daca ai rubeola si iti dispar dupa cateva zile bubitele, iar acestea in continuare te mananca ce inseamna, ca ti-a trecut sau s-au ascuns? si daca s-au ascuns, din ce cauza poate fii? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| qwe7up a răspuns:

Cat timp ai avut rubeola? ea normal tine 9 zile dar poate dura max pana al 12 zile... deci daca au trecut mai mult de 12 zile nu are nicio problema mancarimea o sa iti treaca